Shesh lojrash me 3 nivele

 • Dimensioni:Të personalizuara
 • Modeli:OP-2022073
 • Tema: Sportive 
 • Grupmosha: 0-3,3-6,6-13,Mbi 13 
 • Nivelet: 3 nivele 
 • Kapaciteti: 200+ 
 • Madhësia:2000-3000 m2,3000-4000 m2,4000+m2 
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  përshkrim i produktit

  Ka 2 zona kryesore lojërash në këtë shesh lojërash të brendshme me temë sportive.Një zonë është zona e strukturës së lojës së butë, ne projektojmë një strukturë loje me 3 nivele, një zonë të vogël për fëmijë dhe një zonë me blloqe ndërtimi.Një zonë tjetër është zona e trampolinës për fëmijët që të kërcejnë dhe të kërcejnë.

  Të përshtatshme për

  Parku argëtues, qendër tregtare, supermarket, kopsht fëmijësh, qendër ditore/kopsht fëmijësh, restorante, komunitet, spital etj.

  Paketimi

  Film standard PP me pambuk brenda.Dhe disa lodra të paketuara në kuti kartoni

  Instalimi

  Vizatimet e detajuara të instalimit, referenca e rastit të projektit, referenca video e instalimit, dhe instalimi nga inxhinieri ynë, shërbimi opsional i instalimit

  Certifikatat

  CE, EN1176, ISO9001, ASTM1918, AS3533 të kualifikuar

  Materiali

  (1) Pjesë plastike: LLDPE, HDPE, Eko-miqësore, e qëndrueshme

  (2) Tuba të galvanizuar: Φ48mm, trashësi 1.5mm/1.8mm ose më shumë, të mbuluara me mbushje me shkumë PVC

  (3) Pjesë të buta: druri brenda, sfungjer me fleksibilitet të lartë dhe mbulesë e mirë PVC e vonuar nga flaka

  (4) Dyshekë dyshemeje: dyshekë ekologjikisht miqësore me shkumë EVA, trashësi 2 mm,

  (5) Rrjetat e sigurisë: formë katrore dhe me shumë ngjyra, opsionale, rrjetë sigurie PE rezistente ndaj zjarrit

  Përshtatshmëria: Po

  Sheshi i butë i lojërave përfshin shumë zona lojërash që ofrojnë ushqim për grupmosha dhe interesa të ndryshme të fëmijëve, ne përziejmë tema të adhurueshme së bashku me strukturat tona të lojërave të brendshme për të krijuar një mjedis zhytës të lojës për fëmijët.Nga projektimi në prodhim, këto struktura plotësojnë kërkesat e ASTM, EN, CSA.Cili është standardet më të larta të sigurisë dhe cilësisë në mbarë botën

  Ne ofrojmë disa tema standarde për zgjedhje, gjithashtu mund të bëjmë një temë të personalizuar sipas nevojave të veçanta.ju lutemi kontrolloni opsionet e temave dhe na kontaktoni për më shumë zgjedhje.

  Arsyeja pse ne kombinojmë disa tema me këndin e butë të lojërave është për të shtuar më shumë përvojë argëtuese dhe zhytëse për fëmijët, fëmijët mërziten shumë lehtë nëse luajnë në një shesh lojrash të përbashkët.ndonjëherë, njerëzit e quajnë edhe kënd lojërash të butë kështjellë keq, shesh lojërash shtëpie dhe shesh lojërash me përmbajtje të butë.ne do të bënim një rrëshqitje të personalizuar sipas vendndodhjes së caktuar, nevojave të sakta nga klienti.


 • E mëparshme:
 • Tjetër: